+48 513 032 820

Zadzwoń teraz

}

Pn. - Pt.: 9:00 - 18:00

Godziny pracy

ul. Młyńska 12/9 Gliwice

BIuro Kancelarii

Adwokat Katarzyna Kuziara – Cieślar

Od 2006r. prowadzę Kancelarię Adwokacką w Gliwicach. W ramach prowadzonej działalności zajmuję
się obsługą klientów indywidualnych i przedsiębiorców z kraju oraz zagranicy, w tym spółek handlowych
z kapitałem zagranicznym, których firmy są znane na rynkach światowych w Europie oraz poza nią.

Jako adwokat świadczę bieżącą pomoc prawną przedsiębiorcom polegającą m.in. na przygotowywaniu opinii prawnych, projektów umów lub innych dokumentów w zależności od specyfiki prowadzonej przez nich działalności.

Moich klientów reprezentuję w procesach sądowych przed Sądami Rejonowymi, Okręgowymi, Apelacyjnymi, a także przed Sądem Najwyższym w Warszawie, z uwzględnieniem reprezentacji
w elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU) przed e-Sądem Rejonowym w Lublinie. Reprezentuję zarówno wierzycieli jak i dłużników w sprawach cywilnych, w tym w sprawach o zapłatę, przygotowując pozwy, pisma procesowe, zażalenia i apelacje. Świadczona przeze mnie pomoc prawna obejmuje windykację wierzytelności zarówno na etapie przedsądowym (wezwania do zapłaty, negocjacje
z kontrahentami, ugodowe sposoby rozwiązywania sporów), procesowym, jak również postępowanie egzekucyjne przed Komornikami.

Klientom zagranicznym udzielam wsparcia przy zakładaniu spółek i prowadzeniu działalności w Polsce (obsługa w języku angielskim).

Prawo to moja pasja! jestem adwokatem, bo lubię pomagać.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz rodzinnym (alimenty, rozwód, separacja, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, podział majątku i inne).

PODMIOTY WSPÓŁPRACUJĄCE
Kancelaria prawna pozostaje w stałej współpracy z innymi podmiotami świadczącymi pomoc prawną lub inne usługi na rzecz przedsiębiorców, takimi
jak biura doradztwa podatkowego i księgowego oraz firmami prowadzącymi kompleksowe szkolenia i nadzór między innymi w zakresie BHP i P.POŻ.
Dzięki temu klienci mogą korzystać z szerokiego zakresu usług na preferencyjnych zasadach.

ZAUFALI NAM

Potrzebujesz
pomocy prawnej?

ZADZWOŃ +48 513 032 820